Lietuvos | Keisti kalbą
Menu

Privatumo politika

 

Toliau pateiktos duomenų apsaugos ir privatumo sąlygos, aprašo duomenų rinkimą, vykdomą kompanijos Global Garden Products S.p.A ir kitų tiesiogiai susijusių kompanijų per www.stiga.lt interneto tinklapį ir kitomis priemonėmis (pvz. el. paštu). Kuomet Jūs nuspresite užsiregistruoti tinklapyje, bei pateiksite asmeninius duomenis ir duosite sutikimą, jei jo prireiks, taip autorizuosite tokių duomenų rinkimą ir tvarkymą GGP kompanijai.Asmeniniai duomenys
Jūs galite lankytis tinklapyje, bei naudotis juo, neužsiregistravę ir nepateikę jokių asmeninių duomenų.
Asmeniniai duomenys, kuriuos Jūs savanoriškai pateiksite GGP kompanijai yra apdorojami GGP atsižvelgiant į šias Privatumo sąlygas ir įstatymo nr. 196, išleistą 30 Birželio, 2003 m (Privatumo kodas).
Jūs galite nuspręsti užsiregistruoti tinklapyje ir pateikti asmeninius duomenis dėl skirtingų tikslų. Pavyzdžiui, galite pateikti savo Vardą, Pavardę ir adresą, kad gautumėte informaciją iš GGP kompanijos apie naujienas, produktus ir pan.
Jei nuspręsite pateikti savo duomenis, įdėmiai perskaitykite žemiau esančią informaciją.
GGP kompanija nerenka duomenų iš asmenų kuriems nėra sukakę 18 metų. Jei Jūs esate jaunesni nei 18 metų amžiaus, prašome nepateikti savo duomenų. GGP kompanija neprisiima jokios atsakomybės dėl tokių duomenų tvarkymo ar kitų susijusių dalykų.


Saugumas
GGP kompanija saugo, valdo ir apdoroja visus asmeninius duomenis, naudodamasi atitinkamom saugumo procedūromis, kad duomenys nebūtų sugadinti, prarasti ar pan. Bei siekdama tokią riziką sumažinti kiek įmanoma labiau.


Slapukai

Kai kuriais atvejais, duomenys gali būti renkami "slapukų" pavidalu. Prašome skaityti skyrelį Slapukai, esantį šiame tinklapyje.