Lietuvos | Keisti kalbą
Menu

Įmonės informacija

Stiga yra kompanijos Global Garden Products prekinis ženklas,
via del Lavoro 6, 31033 Castelfranco Veneto, Italija
Treviso ofisas REA TV304118
Kapitalas:Eur 50.000.000,00

--

Naudojimo sąlygos

Ačiū kad apsilankėte www.stiga.lt interneto tinklapyje.

Šio tinklapio naudojimo sąlygos aprašytos žemiau.

Prašome atidžiai perskaityti šias sąlygas, jei ketinate leisti pateikti savo asmeninę informaciją mūsų įmonei.

Jei Jūs nesutinkate su šiomis sąlygomis, prašome nesinaudoti šiuo tinklapiu.

GGP pasilieka teisę bet kuriuo metu atlikti pakeitimus ir modifikacijas šioms sąlygoms.

Naudodamiesi šiuo tinklapiu po bet kokių pakeitimų ar modifikaijų, Jūs sutinkate su naujomis sąlygomis.

 

Jokių Garantijų

Informacija pateikiama šiame tinklapyje gali turėti nedidelių techninių neatitikimų ar rašybos klaidų. GGP neprisiima jokios atsakomybės dėl šiame tinklapyje pateikiamos informacijos tikslumo.  Šio tinklapio ir jame esančios informacijos naudojimas yra naudotojo rizika. GGP kompanija neprisiima jokios atsakomybės dėl šiame puslapyje esančios informacijos naudojimo naudotojo tikslams, bei galimai patirtų nuostolių ar problemų dėl informacijos netikslumo.

 

"Nuorodos"

GGP jokiu būdu neatsako už tinklapyje esančių nuorodų į kitus tinklapius nuolatinį palaikymą ar jų veikimą. GGP kompanija niekaip negali įtakoti kitų tinklapių skelbiamos informacijos, taigi neprisiima jokios atsakomybės dėl juose skelbiamos informacijos ar pateikiamų duomenų.

 

Kopijavimo teisės, prekiniai ženklai ir kita intelektinė nuosavybė

Visas tinklapis, bei visi jame esantys pavieniai elementai yra apsaugoti kopijavimo teisių, prekinio ženklo teisių bei intelektinės nuosavybės teisių. Teisių turėtojai yra GGP kompanija, ar su ja susijusios kitos įmonės. Šie elementai apima visas nuotraukas, dizainą, paveikslėlius, video medžiagą, audio klipus, logotipus, prekinius ženklus ir kompiuterines programas kurios naudojamos šio tinklapio kūrimui ir redagavimui. Šis tinklalapis yra skirtas tik asmeniniam naudojimui.

Jūs galite parsisiųsti, kopijuoti tinklapyje esančius elementus savo asmeniniam naudojimui. Naudoti komerciniais tikslais ar kitais tikslais tinklapyje esančių element negalima.

 

Kitos sąlygos

Šios sąlygos, bei tinklapio naudojimas yra apribotas Italijos įstatymuose nustatyta tvarka. Bet kokie teisiniai nesutarimai, susiję su šio tinklapio naudojimu ar teisių interpretavimu bus sprendžiami Milano miesto teisme.